Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet perii tip inel 127

Număr anunț
DA22867105
Autoritate contractantă
SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
Furnizor / câștigător
EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI RO19078108)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185,60 RON
Valoare atribuită
1.185,60 RON
Data publicării
18.04.2019 12:50
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185,60 RON

din 1.185,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.