Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatat pentru automobile

Număr anunț
DA22866986
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305 RON
Valoare atribuită
305 RON
Data publicării
18.04.2019 12:45
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305 RON

din 305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.