Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agent refrigerant ecologic pentru aparate AC

Număr anunț
DA22866935
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI RO9175570)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
18.04.2019 12:43
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.