Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE BIROU

Număr anunț
DA22866355
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mircea Eliade (CUI 3228837)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987,08 RON
Valoare atribuită
987,08 RON
Data publicării
18.04.2019 12:19
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,08 RON

din 987,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.