Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa standard de prelevare a mostrelor pentru determinarea alcoolemiei AVIZ CSML Conf. Ord.277/2015

Număr anunț
DA22866192
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
ALPHA HIPOMED SRL (CUI RO30051812)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.937,50 RON
Valoare atribuită
3.937,50 RON
Data publicării
18.04.2019 12:13
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.937,50 RON

din 3.937,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.