Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRN LENJ PAT 1P CREP

Număr anunț
DA22855130
Autoritate contractantă
LICEUL ECONOMIC "BERDE ARON (CUI 4202193)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,30 RON
Valoare atribuită
1.134,30 RON
Data publicării
17.04.2019 12:25
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 07:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,30 RON

din 1.134,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.