Ofertă acceptată
Cumpărare directă
39263000-3 Articole de birou (Rev.2) DESCRIERE: 1 SUPORT BIROU COMPARTIMENTAT 1 20,500 lei 20,500 le
- Număr anunț
- DA22854570
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344,20 RON
- Valoare atribuită
- 344,20 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 12:00
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 07:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
344,20 RON
din 344,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro