Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aer conditionat BEKO BRVPF120/121, A++/A+, 12.000BTU/h, kit instalare +instalare
- Număr anunț
- DA22851638
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.243,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.243,56 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:58
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.243,56 RON
din 1.243,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro