Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in vederea depunerii cererii de finantare prin GAL

Număr anunț
DA22865484
Autoritate contractantă
COMUNA GREBENISU DE CAMPIE (CUI 4375933)
Furnizor / câștigător
RHOA CONSULTING SRL (CUI 25388731)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
18.04.2019 11:44
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.