Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse constructii conf. anunt publicitate ADV1073039

Număr anunț
DA22861428
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.655,08 RON
Valoare atribuită
3.655,08 RON
Data publicării
18.04.2019 09:06
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.655,08 RON

din 3.655,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.