Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de solutie reamplasare retea MT pentru obv. Modernizare strazi si construire pod

Număr anunț
DA22860795
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
18.04.2019 08:29
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.