Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII CONFORM OFERTEI 991

Număr anunț
DA22859168
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
INSTALATII TRUST SA (CUI RO1104689)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,26 RON
Valoare atribuită
121,26 RON
Data publicării
17.04.2019 15:24
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,26 RON

din 121,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.