Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dozator de perete din inox pentru dezinfectanti de maini 1000 ml - 3908374
- Număr anunț
- DA22865954
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.307 RON
- Valoare atribuită
- 11.307 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 12:03
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.307 RON
din 11.307 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro