Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGT - WPT 30 HKX - Motopompa, Honda, OHV, 4 timpi, racire cu aer, 6.5 CP, 7 m, 800 l/min, apa murdar

Număr anunț
DA22865863
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.043,10 RON
Valoare atribuită
2.043,10 RON
Data publicării
18.04.2019 12:00
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.043,10 RON

din 2.043,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.