Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR PP COLORATE NOKI

Număr anunț
DA22862816
Autoritate contractantă
clubul sportiv municipal fagaras (CUI Ro25993732)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI RO25522123)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5 RON
Valoare atribuită
5 RON
Data publicării
18.04.2019 10:06
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5 RON

din 5 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.