Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ciocan rotopercutor SDS-plus, Makita, model HR2470, 780W, 24mm
- Număr anunț
- DA22861049
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO PLUS SRL (CUI 14773669)
- Cod CPV
- 42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449 RON
- Valoare finală
- 449 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 08:47
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.