Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE NUMAR DE REFERINTA: 100034605 PRET DE CATALOG: 343,24 RON / Unitate de masura UNI
- Număr anunț
- DA22860148
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIURILA (CUI 18017102)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,24 RON
- Valoare atribuită
- 343,24 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 17:04
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 17:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
343,24 RON
din 343,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro