Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare si montaj echipamente bucatarie

Număr anunț
DA22853836
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
MONTAJ CONSULTING SRL (CUI RO35373428)
Cod CPV
51542100-4 · Servicii de instalare de utilaje de prelucrare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.200 RON
Valoare atribuită
12.200 RON
Data publicării
17.04.2019 11:26
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.200 RON

din 12.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.