Ofertă acceptată Cumpărare directă

MODIFICAT USA PVC

Număr anunț
DA22863887
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 (CUI 26983133)
Furnizor / câștigător
SATERM SRL (CUI 17989510)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
2.005 RON
Data publicării
18.04.2019 10:46
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.005 RON

din 2.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.