Ofertă acceptată Cumpărare directă

inchiriere de macarale cu operator pentru perioada 12.03.2019-08.04.2019

Număr anunț
DA22814354
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 17098648)
Furnizor / câștigător
FLORIDA FLORICOM SRL (CUI 2478916)
Cod CPV
45510000-5 · Inchiriere de macarale cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.760 RON
Valoare atribuită
12.760 RON
Data publicării
11.04.2019 14:46
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.760 RON

din 12.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.