Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICENTA REIINOIRE ANTIVIRUS ESET NOD32 15 STATII 12 LUNI
- Număr anunț
- DA22857064
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.079,83 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 13:45
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.079,83 RON
din 1.079,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro