Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a unui ascensor si a doua dispozitivelor de ridicare

Număr anunț
DA22862050
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Tulcea (CUI 24763778)
Furnizor / câștigător
MOVILIFT GRUP SERVICES SRL (CUI RO31259294)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.564 RON
Valoare atribuită
3.564 RON
Data publicării
18.04.2019 09:34
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.564 RON

din 3.564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.