Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a autovehiculelor MAI26697 , MAI26017 ,MAI28132, MAI43601 , MAI

Număr anunț
DA22852737
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
VIBRO AUTO SRL (CUI 26707570)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.956,81 RON
Valoare atribuită
3.956,81 RON
Data publicării
17.04.2019 10:41
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.956,81 RON

din 3.956,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.