Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alte activitati de servicii

Număr anunț
DA22863433
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24699594)
Furnizor / câștigător
PFA VELEHORSCHI ROXANA (CUI 37340532)
Cod CPV
79510000-2 · Servicii de secretariat telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.400 RON
Valoare atribuită
18.400 RON
Data publicării
18.04.2019 10:30
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.400 RON

din 18.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.