Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii situatii de urgenta (instruire)

Număr anunț
DA22859615
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
Cod CPV
75251000-0 · Servicii de pompieri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,54 RON
Valoare finală
1.386,54 RON
Data publicării
17.04.2019 15:47
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.