Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si depozitare deseuri menajere

Număr anunț
DA22866795
Autoritate contractantă
Primaria comunei Patulele (CUI 6140720)
Furnizor / câștigător
ECOSAL DROBETA SRL (CUI RO31156876)
Cod CPV
90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.588,23 RON
Valoare atribuită
70.588,23 RON
Data publicării
18.04.2019 12:37
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.588,23 RON

din 70.588,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.