Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR TIP G 2, P6

Număr anunț
DA22863970
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.2 (CUI 25057371)
Furnizor / câștigător
TOP SISTEM 98 SRL (CUI RO10831538)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,12 RON
Valoare atribuită
515,12 RON
Data publicării
18.04.2019 10:49
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,12 RON

din 515,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.