Ofertă acceptată Cumpărare directă

ME95MVD000 - Software Proficy View OPC Driver, Machine Edition ver9.5, licenta add-on 8000 puncte

Număr anunț
DA22862800
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
GENERAL EQUIPMENT AUTOMATION SRL (CUI RO15796610)
Cod CPV
48463000-1 · Pachete software pentru statistici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.442 RON
Valoare atribuită
2.442 RON
Data publicării
18.04.2019 10:05
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.442 RON

din 2.442 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.