Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si adaptare la legislatie Contabil Profesional 4.49
- Număr anunț
- DA22860204
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
- Furnizor / câștigător
- CAZACUS SOFTWARE SRL (CUI RO6655093)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 17:52
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro