Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatii cadastrale pentru dezmembrare imobil in 5 imobile noi

Număr anunț
DA22863168
Autoritate contractantă
Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
Furnizor / câștigător
PFA PETRE GHEORGHE (CUI 23631906)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
18.04.2019 10:21
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.