Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru 8 licente de utilizare Indaco Lege5 Desktop PR
- Număr anunț
- DA22857311
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.280 RON
- Valoare atribuită
- 17.280 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 13:55
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 06:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.280 RON
din 17.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro