Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in achizitii publice
- Număr anunț
- DA22867058
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
- Furnizor / câștigător
- IRIMIA I. NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25991596)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 12:48
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro