Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru POR/10/2017/10/10.1b/7regiuni Apel dedicat învăţământului obligatoriu
- Număr anunț
- DA22860019
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Stampei (Primaria Poiana Stampei) (CUI 5021250)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL CONSULTING SRL (CUI RO14273957)
- Cod CPV
- 79412000-5 · Servicii de consultanta in gestiune financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.992 RON
- Valoare atribuită
- 97.992 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 16:27
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97.992 RON
din 97.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro