Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii juridice
- Număr anunț
- DA22849235
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet Individual de Avocat "Cîrstoiu Ionela Delia" (CUI 40754895)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.375 RON
- Valoare atribuită
- 104.375 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 18:42
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 18:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104.375 RON
din 104.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro