Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitia serviciilor de mentenanta si service pentru echipamente informatice

Număr anunț
DA22870466
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE GREFIERI Bucuresti (CUI 13522812)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374 RON
Valoare finală
374 RON
Data publicării
18.04.2019 15:17
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.