Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn de foc salcam / cer / garnita
- Număr anunț
- DA22867707
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
- Furnizor / câștigător
- ALISOR INTER TRANS SRL (CUI RO15184904)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.890 RON
- Valoare atribuită
- 93.890 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 13:16
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
93.890 RON
din 93.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro