Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mentenanta imprimante copiatoare si faxuri
- Număr anunț
- DA22867658
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMAG CONCEPT S.R.L. (CUI 38613819)
- Cod CPV
- 50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.716 RON
- Valoare atribuită
- 1.716 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 13:14
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.716 RON
din 1.716 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro