Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seminte de ardei iute conform oferta atasata

Număr anunț
DA22865556
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
XTREME ANG MARKETING SRL (CUI RO29966684)
Cod CPV
03111700-9 · Seminte de legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.504,42 RON
Valoare atribuită
2.504,42 RON
Data publicării
18.04.2019 11:47
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.504,42 RON

din 2.504,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.