Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole grădinărit pentru amenajare centru-Piața Cetății-oraș Ciacova.

Număr anunț
DA22864498
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03110000-5 · Produse agricole, produse horticole si de gradina pentru comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,38 RON
Valoare atribuită
277,38 RON
Data publicării
18.04.2019 11:09
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,38 RON

din 277,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.