Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinsectie, deratizare si dezinfectie unitati administrative

Număr anunț
DA22871796
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
Furnizor / câștigător
QUALLITY SERV PREST SRL (CUI 25120029)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.130 RON
Valoare atribuită
7.130 RON
Data publicării
18.04.2019 18:56
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 20:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.130 RON

din 7.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.