Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card
- Număr anunț
- DA22871721
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.502,40 RON
- Valoare atribuită
- 25.281,60 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 17:37
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.281,60 RON
din 25.502,40 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 220,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.