Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsecţie şi deratizare pentru imobilul situat în strada Georges Clemanceau, nr.7
- Număr anunț
- DA22871337
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636,48 RON
- Valoare finală
- 636,48 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 16:14
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.