Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat
Enema Set , Clisma Bag, Set Clisma UF, TRUSA DE CLISMA COMPLETA U.F.
- Număr anunț
- DA22873358
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370,80 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 09:21
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 370,80 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 10,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.