Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE ZONE VERZI BAZA SPORTIVA SI ZONA CENTRALA COM CRISTIAN

Număr anunț
DA22870170
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
CRISTIAN GARDEN SRL (CUI 35869627)
Cod CPV
71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,32 RON
Valoare atribuită
117,32 RON
Data publicării
18.04.2019 15:04
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 16:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,32 RON

din 117,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.