Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament protectia muncii

Număr anunț
DA22869644
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA (CUI RO6088916)
Furnizor / câștigător
APRIL MEDIA SRL (CUI RO14652136)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,15 RON
Valoare atribuită
413,15 RON
Data publicării
18.04.2019 14:39
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,15 RON

din 413,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.