Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport Metalic pentru 5 biciclete - 2 buc

Număr anunț
DA22863158
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
Cod CPV
39151100-6 · Rastele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376 RON
Valoare atribuită
1.376 RON
Data publicării
18.04.2019 10:20
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376 RON

din 1.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.