Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa EXIT pentru iluminat de urgentă, cu acumulator inclus, 24 V

Număr anunț
DA22861845
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
EXPERT AUTENTIC SRL (CUI RO34825401)
Cod CPV
31518200-2 · Echipament de iluminat de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.800 RON
Valoare atribuită
20.800 RON
Data publicării
18.04.2019 09:24
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
19.04.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.800 RON

din 20.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.