Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Castraveti murati la borcan 4000-4500 ml
- Număr anunț
- DA22862704
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,50 RON
- Valoare atribuită
- 152,50 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 10:01
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,50 RON
din 152,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro