Ofertă acceptată
Cumpărare directă
panificatie Grad p.p. ''Ciprian Porumbescu''
- Număr anunț
- DA22871165
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
- Furnizor / câștigător
- ROXION DESFACERE S.R.L. (CUI 39845477)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284,70 RON
- Valoare atribuită
- 284,70 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 15:58
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
284,70 RON
din 284,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro