Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ceai fructe ; ceai de plante ; napolitane dietetice, napolitane Joe, rosii decojite ; stafide
- Număr anunț
- DA22864764
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI RO5351487)
- Cod CPV
- 15864100-3 · Ceai la pliculet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.339 RON
- Valoare atribuită
- 1.339 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 11:18
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2019 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.339 RON
din 1.339 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro